Fabryka farb i lakierów Haering

Fabryka farb i lakierów Haering® założona została w niemieckim Heilbronn w 1886 roku. Dzięki stałemu rozwojowi, wykwalifikowanej kadrze oraz ustawicznemu pogłębianiu wiedzy osiągnęła poziom nowoczesnego, sprawnego przedsiębiorstwa.

Firma Haering Polska Sp. z o.o. istnieje od 1998 roku i ma swoją siedzibę k/Bydgoszczy. Grupa naszych doświadczonych doradców technicznych od wielu już lat z sukcesem wpisuje się w oczekiwania rynku użytkowników farb i lakierów opracowując standardowe jak tez niszowe rozwiązania techniczne dla swoich klientów. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie owocuje zaufaniem partnerów i dzięki temu produkty Haering uchodzą za symbol wysokojakościowych wyrobów dla profesjonalnego wykorzystania.

Haering Polska Sp. z o.o.

Laboratorium Haering

Priorytetem najwyższej rangi jest dla nas jakość. Dotyczy to nie tylko samych produktów, lecz również serwisu, dostaw i współpracy z klientem. Dobrze, kiedy klient wie, z kim ma do czynienia. Produkty same nie budują partnerstwa. Równie ważne są indywidualna współpraca i wspólne poszukiwanie optymalnych rozwiązań, krótko mówiąc - dobre stosunki międzyludzkie. Uważamy, że współpraca z naszym klientem nie kończy się wraz ze złożeniem zamówienia, lecz że się w tym momencie dopiero zaczyna. Pragniemy, by nasi klienci byli naszymi partnerami przez lata.

Tam gdzie zastosowanie wyrobów własnych z różnych względów nie jest możliwe oferujemy wyroby kilku uznanych europejskich producentów wyrobów lakierniczych i budowlanych materiałów wykończeniowych których nasze przedsiębiorstwo jest generalnym dystrybutorem na terenie Polski. Naszą ofertę od kilku lat wzbogacają kleje, zaprawy, tynki, systemy docieplania budynków oraz renowacji zabytkowych budowli firmy Schwepa.

Schwepa